Jak łatwo uspokoić dziecko?

Najnowsze technologie niejednokrotnie nas zaskakują. Kiedy sądzimy już, że naszego problemu nie da się łatwo rozwiązać, z pomocą przychodzą nam nowinki techniczne. Jedną z nich, zwłaszcza dla rodziców, jest Whisbear Cry Sensor. To naturalny i ciekawy uspokajacz dla dziecka.

Firma Whisbear

Firma produkuje głównie misie przyjazne dzieciom. W ofercie znajdują się także inne, miękkie zwierzaki. To właśnie misie cieszą się największym uznaniem. Trudno się temu dziwić. Praktycznie każdy z nas w czasie dzieciństwa miał swojego misia, którego darzył największym zaufaniem. Miękkie futerko i umiejętność przezwyciężania strachów – za to je kochaliśmy. Szumiący miś Whisbear ma coś specjalnego, tzw. cry sensor. To tryb czuwania nastawiony na płacz dziecka. Dużym plusem misia są materiały, z jakich jest wykonany. Są miękkie i przyjazne dla maluszka. Kolorowe barwy rozwijają wyobraźnię dziecka. Urządzenie znajdujące się w misiu emituje dźwięk suszarki. Kiedy tylko dziecko zaczyna płakać, sensor wyłapuje to i samoistnie się uruchamia. Kiedy minie 40 minut, dźwięk się wyciszy, a Whisbear przejdzie w stan czuwania. Jeśli dziecko znowu zapłacze, wówczas Whisbear Cry Sensor będzie działać przez 20 minut. Misiem można dowolnie sterować, uruchamiać go ręcznie oraz wyłączać. To urządzenie całkowicie proste w obsłudze i nieskomplikowane. W nogach misia umieszczone zostały specjalne magnesy, które sprawiają, że Whisbeara można umieścić w jakimkolwiek miejscu zechcemy, na przykład na poręczy łóżka.

Dlaczego Whisbear?

Pomijając już fakt, iż jest to urządzenie przyjazne dziecku i rodzicom, warto zaznaczyć, że każdy miś różni się od siebie. To ogromna zaleta w dobie zabawek produkowanych masowo. Misie Whisbear są szyte ręcznie, do tego z atestowanych materiałów. Mamy dzięki temu pewność, że nasze dziecko będzie bezpieczne. Istnieją różne warianty kolorystyczne. Możemy wybierać wśród trzech kolorów łapek. Istnieją łapki w odcieniu arbuzowym, cytrynowym czy turkusowym. Brzmi to miło i sorbetowo, czyż nie?

Whisbear cry sensor to z pewnością coś, co każdy rodzic powinien mieć w domu. W okresie kolek czy chorób miś sprawdzi się idealnie jako uspokajacz miły dla ucha. Pomaga także przy ponownym usypianiu, kiedy dziecko przez jakiś mocny dźwięk wyrwie się ze snu. Wówczas można je łatwo ponownie utulić i trwa to dużo krócej, niż przy normalnym usypianiu. Jego wygląd również jest bardzo ładny, co sprawia, że zyskujemy kolejną zabawkę dla dziecka. Warto rozważyć jego zakup, zwłaszcza w sytuacjach, gdy mamy problem z płaczliwym maleństwem, a żadne inne sposoby wcale nie przynoszą poprawy sytuacji.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *